وبلاگicon
شهابستان - موجودات فضایی

هدایت به بالا

 

 تا به به حال چیزی در مورد موجودات فضایی شنیدید؟

بعضی از موجودات فضایی را همه می شناسید مثل ستارگان ، سیارات ، شهاب ها ، قمرها و...

که البته همه فضایی اند و وجود دارند ولی خودتان هم می دانید که منظور ما از موجودات فضایی اینها نیستند !

 

ما در مورد موجودات زنده فضایی صحبت می کنیم ، موجوداتی که آثاری از حیات و اثر گذاری با اراده داشته باشند حالا اگر قلب ، عقل (ولو نسبی) یا قدرت بر تبادل اطلاعات هم داشته باشند که دیگر نور علی نور است . . .

استفن هاوکینگ، دانشمند بسیار پرآوازه ومشهور فیزیک نجومی در سال 2010 به طور رسمی اعلام نمود که موجودات فضایی به طور حتم وجود دارند. او به سخنانش در این حد بسنده نکرد وهمچنین اخطار داد که ارتباط با آنها می تواند ایده بسیار بدی باشد. اما چطور ممکن است؟ از کجا می دانیم که موجودات فضایی ممکن است وجود داشته باشند و بر چه اساسی ارتباط با آنها خطرناک است؟

هاوکینگ در برنامه ای که از کانال دیسکاوری پخش گردید، اعلام کرد که وجود زندگی هوشمند فرازمینی کاملاً منطقی و ممکن است. این خبر در بسیاری از رسانه های معتبر جهان انتشار یافت به طوری که واکنش های گسترده ای نیز در بر داشت. هاوکینگ هشدار داد که در صورت شناسایی زمین توسط موجودات فضایی، این امکان وجود دارد که آنها در جهت استفاده از منابع و اقامت در زمین، ما را مورد حمله قرار دهند. همچنین در ادامه بیان می کند که چالش اصلی ما این است که دریابیم این بیگانگان فرازمینی چگونه خواهند بود.

شاید بتوان گفت ادعاهای خانم جیوانا (از ایتالیا) به همراه عکس ها و فیلمهایی که اخیراً از سفینه های فضایی همه جا دیده می شود و یا کشف آن موجودسبز رنگ و برخی نقاشی های قدیمی و مزارعی که یکشبه بر رویشان اشکال هندسی درج شده ، ادعای ربوده شدن سگ و آثار برجای مانده بر ریل آهن و سنگهای اطرافش همچنین ادعاهای افراد دیگر بر ارتباط تلپاتی با موجودات فرا زمینی و... همگی تأیید کننده حرف های استفن هاوکینگ باشد !

ولی پراکندگی موارد ، وجود تناقض ها و بطور کلی کافی نبودن مستندات نمی گذارد که بتوانیم نتیجه قطعی بر وجود موجودات هوشمند فضایی بگیریم و آنچه که تا کنون محققان بطور تجربی در منظومه شمسی یافتند آثاری از واپاشی های حاصل از زندگی باکتری ها یا آتشفشان ها و همچنین بارش های اسیدی و وجود جوی از گازهایی که شاید شروع یک نوع پدیده زندگی باشد که میلیاردها سال دیگر بتواند چیزی کمی شبیه به کره زمین ایجاد شود !

نهایت چیزی هم که از احادیث در مورد موجودات فرا زمینی داریم صرفاً وجود موجوداتی را اثبات می کند که هرگز نافرمانی خدا را نکرده اند ، حالا اینکه از جنس و جرم مادی باشد یا در ابعادی ماوراء ابعاد معمولی و غیرقابل درک توسط مدرکات حسی ما زندگی می کنند ( مثلاً چیزی شبیه جن و حتی فرشتگان) معلوم نیست ...

وقتی به اینجای قضیه می رسم ، با خود میگویم ؛ ای خدا لعنت کند آن کسی را که (وقتی امیر المؤنین علی علیه السلام فرمود : سلونی قبل عن تفقدونی که من به راه های آسمان آگاه تر از راه های زمینم ...) به تمسخر گفت که اگر راست می گویی من چند تار ریش دارم؟

حالا خیلی هم نا امیدتان نکنم ، بالاخره در فضایی به این عظمت که همینطور پشت سر هم لایه ای پس از لایه ای دیگر از این فضا کشف می شود و اختراعات پشت اختراع دیگر دنیا را متحول میکند خیلی تعجب ندارد اگر با موجوداتی حتی بسیار زیرک تر از خودمان برخورد کنیم ! هرچه باشد خود شما به همراه میلیاردها انسان و بی نهایت جانوران دیگر هم که الان در سیاره ای به نام زمین زندگی می کنید هرکدامتان موجودی هستید در این فضای بیکران ...

حالا موجودات فضایی هرنوع زندگی که داشته باشند با این تنوعی که ما در زندگی کردن داریم برایمان قابل درک است ! خیلی از ما بنی بشر انسان هایی هستیم فرشته خوی ، خیلی ها هم زیست حیوانی داریم بعضی از ما انسانها هم که اصلاً هرچه کندو کاوشان کنی نمیفهمی آخر اینها چه موجوداتی هستند ! اصلاً انگار از همان موجودات فضائی هسنتد که شناخته نشدند !

حالا من می خوام یکی از اون موجودات فضایی که رو زمین داره راست راست زندگی میکنه رو معرفی کنم ؛

اصلاً این همه رو گفتم که این موجود رو  معرفی کنم؛

اسمش رو نمیذارم که جذاب تر بشه ...

ولی این عکسشه ؛

البته فضا مال یه لحظشه ، اگه بشناسیدش می دونید که کاملاً مطابق واقع گفتم !

دست گل پایین دست نوشت همین آقاس ؛

از دور که میومدم این کاغذ رو روی برف پا کن ماشینم دیدم ، با خودم گفتم من که جای بدی پارک نکردم نکنه جریمه ای چیزی باشه ! یه خورده نزدیکتر که اومدم  دیدم نه مثل اینکه یاد داشت همین موجود فضائیه البته تعجب نکنید که بدون اینکه اسمش رو نوشته باشه شناختمش ، آخه یه چنین کاری فقط از یه چنین موجودی بر میومد !

 

همه چیز رو نمیشه اینجا بیانش کرد ، فقط باید بشناسیدش تا بفهمید چه موجودیه این بشر ...
طبقه بندی: خاطرات من، برچسب ها: موجودات فضایی، کارای عجیب، سعید عبد الهی، خارق العاده، رفاقت مرد، تحقیق پیرامون موجوادت فضایی، سفینه فضایی،

اشتراک و ارسال مطلب به :

تاریخ : سه شنبه 1391/09/21 | 12:39 ب.ظ | نویسنده : سیّد شهاب | نظرات

دوشنبه 1399/08/5 07:43 ب.ظ
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.